هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا در گرما تنظیم

سرویس مهلت تست ۷ روزه

رویه های بازگرداندن کالا در گرما تنظیم در جهت جلب رضایت مشتری ها در سراسر کشور هستند ؛ در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، گرما تنظیم با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۷ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در فروشگاه اینترنتی گرما تنظیم ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در فروشگاه اینترنتی گرما تنظیم است.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش گرما تنظیم کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

 به موضوع بسیار مهم عدم باز کردن بسته بندی ،جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب مجاز شرکت مربوطه راه اندازی شوند (مانند برندهای مختلف کولر گازی و اسپلیت ، پکیج ، مشعل ، کولر آبی ، داکت اسپلیت ، هیترهای اداری و صنعتی ، فن کویل ، آبسردکن و …) توجه داشته باشید ، نصب و راه اندازی این محصولات صرفا باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با واحد خدمات بعد از فروش مجاز شرکت مربوطه که روی جعبه یا کارت گارانتی محصول مربوطه به وضوح درج گردیده است تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی محصول یا حتی خدمات بازگرداندن کالا از بین خواهد رفت.

 

همچنین کالاهایی که طبق سفارش خریدار تولید می شوند مانند انواع برج خنک کننده ، هواساز ، چیلر ، منابع کویلی دوجداره ، سختی گیر رزینی ، یونیت هیتر ، بوستر پمپ ها، فن کویل، داکت اسپلیت و … به طور کلی طبق مشخصات و ظرفیت مورد نیاز خریدار ساخته می شوند ، قابل عودت یا بازگشت نمی باشند.

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۷ روزه گرما تنظیم، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

دقت بفرمایید که هزینه ارسال کالا از آدرس مشتری به آدرس انبار گرما تنظیم بر عهده مشتری میباشد.